BSW

Про нас

BSW/Про нас

Розкажемо про себе

В умовах сьогодення, коли дуже складно знайти необхідне та якісне, тим паче за доступною ціною, ми доклали усіх зусиль, аби створити собі ім’я, яке б асоціювалось з якістю товарів та послуг, а “клієнт – завжди правий”, стало не просто гаслом, а й основною ідеєю нашої праці.

Наше виробництво посідає почесне місце на ринку з 2007 року і за цей період стало повністю конкурентно спроможним. Весь цей час ми активно працюємо в напрямку створення асортименту різного виду спортивного одягу, амуніції, тренувального та захисного спорядження для східних єдиноборств. Враховуючи досвід заслужених спортсменів, їхні зауваження, ми прислухаємось до побажань та рекомендацій професіоналів, як результат – тісна співпраця з федераціями та спортивними клубами не тільки в Україні, а й у більшості країн Європи.

Наші вироби

Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб наші вироби були якомога зручнішими і надійнішими для їхньої експлуатації.

Завдяки злагодженій роботі персоналу, ми створили ідеальну формулу роботи. Творчий конструктивний підхід, якісні матеріали, висока кваліфікація кадрів, індивідуальний підхід до замовника – це основні чинники нашого виробництва.